Background Heading

Lucyna Boike- Chmielińska

WICEPREZES ZARZĄDU

730 999 797

biuro@rising-star.pl

Współtwórczyni marki Biuro Rachunkowe „Victory”

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, od 2020 roku posiada tytuł MBA.  Studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim i Warszawskim na kierunku „Integracja Europejska – Zarządzanie przedsiębiorstwem w świetle zasad jednolitego rynku europejskiego” oraz „Samorząd terytorialny i rozwój lokalny”, a także z zakresu  „Podatki, finanse, kadry i płace”, które ukończyła w Collegium Humanum –Szkoła Główna Menadżerska z siedzibą w Warszawie.

Kierownik projektów unijnych z ponad 20 letnim doświadczeniem w planowaniu operacyjnym i zarządzaniu projektami.  Zaczynała od projektów unijnych ze środków przedakcesyjnych PHARE i SAPARD. Pomysłodawczyni wielu projektów unijnych, wdrożonych w gminach powiatu puckiego. Współtwórczyni wdrożonych z sukcesem planów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorstw w tym również tych z udziałami Skarbu Państwa. Audytorka systemu zarządzania jakością ISO 9001. Posiada uprawnienia do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek Skarbu Państwa, posiada przygotowanie zawodowe do wykonywania i kierowania działalnością gospodarczą w zakresie wytwarzania i obrotu bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

W firmie zajmuje się oprócz swoich standardowych czynności związanych z funkcjonowaniem firmy, wspomaganiem księgowych na wszystkich płaszczyznach ich działań z klientami.