730 999 469

prezes@rising-star.pl

Background Heading

Adam Otrompka

Prezes zarządu

Współtwórca marki Biuro Rachunkowe „Victory”

Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni, od 2020 roku posiada tytuł MBA.  Studia podyplomowe na kierunku „Podatki, finanse, kadry i płace” oraz „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy” ukończył w Collegium Humanum –Szkoła Główna Menadżerska z siedzibą w Warszawie.

Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Współtwórca wdrożonych z sukcesem planów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorstw w tym z udziałami Skarbu Państwa. Audytor systemu zarządzania jakością ISO 9001. Posiada uprawnienia do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek Skarbu Państwa, posiada przygotowanie zawodowe do wykonywania i kierowania działalnością gospodarczą w zakresie wytwarzania i obrotu bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, ukończył liczne kursy w tym miedzy innymi z zarządzania zasobami ludzkimi czy FMEA – Failure mode and effects analysis (analiza rodzajów błędów oraz ich skutków). W latach 2012-2016 Ławnik Izby Morskiej w Gdyni. Dwukrotny laureat plebiscytu Osobowość Roku powiatu puckiego w kategorii Biznes, organizowanego przez Dziennik Bałtycki. Autor kilku publikacji prasowych na temat podatków i zarzadzania. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia AML dla biur rachunkowych.

W firmie zajmuje się szeroko pojętym doradztwem w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami, zakładaniem spółek z o.o. oraz przygotowaniem niezbędnych do tego celu dokumentów. Wspomaga klientów w procesie budowania budżetów, analizowaniu błędów, sporządzaniu planów przepływów pieniężnych cash flow oraz pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Dodatkowo przeprowadza szkolenia w zakresie BiHP.

Prywatnie ojciec dwóch córek. Hobbystycznie miłośnik wszystkiego co jest związane z morzem. Kapitan motorowodny i jachtowy oraz instruktor sportów motorowodnych.